Kim do cholery jest Wesoły Romek i o co w tym wszystkim chodzi?!

WesolyRomek Romek, a właściwie Wesoły Romek to wirtualny, wiecznie uśmiechnięty chłopak o wyjątkowym poczuciu humoru. Jego ulubionym zajęciem jest dobra zabawa i przeglądanie śmiesznych rzeczy - śmieszne zdjęcia, obrazki, filmiki, komiksy, gier, animiacje, teksty, kawały, opowiadania itd. - to właśnie to co Romek lubi najbardziej. Pewnego razu, podczas codziennego buszowania po Internecie, Romek doszedł do wniosku, że jest w nim mnóstwo humoru, ale... co najmniej połowa to żałosny, nudny chłam, który nikogo nie bawi. I wtedy powstał pomysł na serwis... WesolyRomek.pl! Jego idea jest jeszcze prostsza niż budowa cepa. Cały humor trafia najpierw do poczekalni, gdzie każdy może go ocenić lub skomentować. Natomiast na stronie głównej prezentowane są wyłącznie najlepsze materiały, które powodują bóle brzucha wywołane długotrwałymi, niekontrolowanymi atakami śmiechu. Uwaga, uwaga... Romek i jego załoga nie odpowiada za skutki uboczne użytkowania serwisu, np. posikanie się ze śmiechu.

Obsługa serwisu jest dziecinnie prosta. Po zalogowaniu się możesz wstawiać własny humor (zdjęcia, filmy, animacje, teksty itp.), a także oceniać i komentować wstawki innych. Pewnym jest, że wszyscy lubimy się śmiać, dlatego wstawiaj tylko najlepszy humor, a Twoje wstawki na pewno szybko trafią na stronę główną. Główny i najważniejszy cel - rozbawić innych! A przy okazji zasmakować rywalizacji pomiędzy użytkownikami zdobywając najwięcej punktów i trafiając na podium rankingu!

Kluczowa zasada, którą proponuje Ci Wesoły Romek brzmi... dobra zabawa to podstawa!

» Jak działa poczekalnia?

Do poczekalni trafiają wszystkie nowe wstawki zawierające humor wszelkiego typu. To użytkownicy serwisu poprzez ich ocenianie (+ mocne lub - słabe) decydują, które z nich są najlepsze i trafią na stronę główną. Dzięki temu w serwisie znajdziesz tylko śmieszne rzeczy, które mają coś w sobie i wywołują uśmiech od ucha do ucha lub niekontrolowane parsknięcia śmiechem.

» W jaki sposób dodać własny humor?

Po zalogowaniu się skorzystaj z opcji dodawania nowej wstawki z humorem. Wybierz kategorię i typ materiału (tekst, obrazek, film/animacja), a następnie podaj tytuł wstawki i wklej tekst bądź kod filmiku (np. z YouTube) lub wgraj obrazek z dysku swojego komputera. Zwróć uwagę, aby wybrać kategorię, do której najbardziej pasuje dodawany humor. Istotny jest również wybór poprawnego typu materiału. Pamiętaj, że błędny wybór kategorii bądź typu materiału może być przyczyną niskich ocen Twojej wstawki lub nawet jej usunięcia przez Romka i jego kolegów z Administracji. Przy dodawaniu kieruj się zasadą, że liczy się jakość, a nie ilość, więc dodawaj tylko to co uważasz za naprawdę dobre i śmieszne. Uważaj, aby dodawane materiały - w przypadku tekstów - były poprawne językowo (tak, tak - ortografia i gramatyka się kłania) i nie nadużywaj funkcji formatowania tekstu (pogrubienie, kursywa, podkreślenie). Uszanuj prawa autorskie do obrazków i filmików. Zrób wszystko prawidłowo, tak by Twoja wstawka z humorem cieszyła się popularnością i szybko wskoczyła na stronę główną!

» O co chodzi w rankingu?

Ranking jest swoistą rywalizacją pomiędzy użytkownikami. Kto ma najlepsze poczucie humoru? Kto zyska tytuł najlepszego kumpla Romka? To właśnie pokaże ranking! Punkty w rankingu przyznawane są za aktywność w serwisie. Algorytm jest rozbudowany i dotyczy ogólnej aktywności, lecz głównie decydują punkty za dodawany humor. Pamiętaj, że ranking aktualizowany jest raz na 24 godziny.